Tytuł Szkoły Młodych Noblistów

26.06.2013, 19:38, Gimnazjum nr 2

      W dniach 18-19 czerwca 2013 roku odbyła się konferencja podsumowująca projekt "Akademia Młodych Noblistów" pn. "Czy polska szkoła kształci noblistów?"

      Konferencja poświęcona była podsumowaniu efektów projektu Akademia Młodych Noblistów oraz zagadnieniom związanym z oświatą i szkolnictwem wyższym i zawodowym, rynkiem pracy i kompetencjami kluczowymi.

      Naszą szkołę reprezentował dyrektor gimnazjum p. Jerzy Pruszyński oraz opiekun projektu p. Wojciech Krzyżanowski. Na zakończenie konferencji zostały uroczyście wręczone przez władze uczelni TWP WSP im. J. Korczaka w Warszawie certyfikaty z nadaniem tytułu "Szkoły Młodych Noblistów"

Obszerna relacja z konferencji na stronie AMN.

 


 
« Wstecz


Dyskusja: "Tytuł Szkoły Młodych Noblistów"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze