Finał Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego 2012 - Mały Archimedes

20.12.2012, 13:14, Gimnazjum nr 2

 

      W dniach 7-8 grudnia 2012r w Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbył się finał II edycji w ramach projektu ,,Mały Archimedes’’. Łącznie wzięło w nim udział 90 uczniów z 30 szkół. Nasze gimnazjum reprezentowali: Maciej Bućko, Aleksandra Kwoczko i Zuzanna Kwoczko, którzy zostali laureatami w etapie szkolnym. Naszą opiekunką była p. Agnieszka Czeszun.

 

Foto...


 

 

      Pierwszego dnia zakwaterowaliśmy się w hotelu Karmel, gdzie zjedliśmy dobrą kolacje. Resztę czasu przeznaczyliśmy na zapoznanie i integrację z innymi uczestnikami. Niektórych z nich znaliśmy już z poprzednich wyjazdów z tego projektu, dlatego spotkanie z nimi sprawiło nam wiele radości. W sobotę, samego rana wyruszyliśmy do Centrum Edukacyjnego, gdzie miał się odbyć konkurs. Po 2-godzinym teście dostaliśmy słodki poczęstunek i wzięliśmy udział w ciekawym wykładzie i pokazie zdjęć prowadzonym przez podróżnika. Po południu przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

      Duży sukces osiągnęła Aleksandra Kwoczko, która zdobyła III miejsce. Jednak wysiłek każdego uczestnika został doceniony i wszyscy dostaliśmy zestaw książek. Niezależnie od wyniku byliśmy z siebie dumni i wróciliśmy do domu szczęśliwi.


Zuzanna Kwoczko
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Finał Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego 2012 - Mały Archimedes"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze