Festyn Naukowy AMN 2013

22.05.2013, 16:18, Gimnazjum nr 2

 

      Na festyn wyjechaliśmy o godzinie 8.50. Na miejsce dotarliśmy ok. godz. 11.00. Chwilę potem zaczęła się rejestracja uczestników. Podczas rejestracji otrzymaliśmy różne opaski, które jak później się okazało były symbolami drużyn. Podział na drużyny był przypadkowy. O 11.30 rozpoczął się Festyn Naukowy. O godzinie 11.40 po krótkiej prezentacji projektu przez koordynatora projektu p. Paulinę Kędzierską finaliści konkursu „Kompetencje kluczem do projektu” mieli okazję zaprezentować swoje projekty.  

 

Relacja z festynu na stronie AMN


 

      Od 12.00 wydawane były ciepłe posiłki. O 13.15 rozpoczęła się Gra Terenowa „Klucz do wiedzy”  podczas, której uczestnicy festynu mieli szanse na wykonanie 21 różnych zadań o różnym stopniu trudności. Po wykonaniu zadania drużyna dostawała punkty. Zespół, który miał największą ilość punktów wygrał karnety wstępu do Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo. O godzinie 15.45 wręczone zostały nagrody dla Laureatów konkursów Kompetencje kluczem do projektu, "Czas rozwinąć skrzydła" – spotkania z ludźmi z pasją i olimpiady „Bądź Eko, czyli Olimpiada z klimatem” oraz Gry Terenowej „Klucz do wiedzy”. Po godzinie 16.15 opuściliśmy Festyn i ruszyliśmy w drogę do domu.

 

Galeria zdjęć z festynu na stronie AMN

Galeria Izy Nowickiej

 

Hubert Włoch III B
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Festyn Naukowy AMN 2013"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze