Zapasy w gimnazjum - ostatnie wydarzenia

05.12.2012, 15:33, Gimnazjum nr 2

 

      W dniach 02-03.11.2012r. odbył się w Olsztynie MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW O PUCHAR „WARMII I MAZUR”. Nasz klub UKS „OLIMP” Kętrzyn reprezentowało trzech zawodników: Deptuła Hubert, Kopeć Hubert i Zwada Patryk. W turnieju brało udział 32 kluby z całej Polski, nasi zawodnicy po dobrych ale ciężkich walkach zajęli trzecie miejsca, otrzymując brązowe medale. 

 

Foto...


 

      W dniach 16-18.11.2012r. odbył się w Kraśniku JESIENNY PUCHAR POLSKI KADETÓW. Turniej był bardzo mocny. Do Kraśnika zjechało ponad 120 zagranicznych zawodników. Nasz klub reprezentowali następujący zawodnicy: Ponder Tomasz, Korus Dawid, Deptuła Hubert i będący już i tam się uczący w Szkole Mistrzostwa Sportowego Kijko Marcin i on wywalczył brązowy medal zajmując najwyższe miejsce z naszych zawodników.
      W dniach 23-25.11.2012 r. odbył się w Przysuchej JESIENNY PUCHAR POLSKI JUNIORÓW. Nasz klub reprezentowali zawodnicy: Iwańczyk Damian, Biedrzycki Patryk i Deptuła Mateusz i ten ostatni zawodnik zajął trzecie miejsce otrzymując brązowy medal.
      W najbliższym czasie w naszym Gimnazjum nr 2 15.11.2012r.w sobotę odbędzie się Mikołajkowy Turniej Juniorów i Kadetów w zapasach. Kluby zaproszone: Łomża, Karolewo, Ryn i Kętrzyn .
Następnie planowane jest Seminarium Szkoleniowe dla Kadry Juniorów i Kadetów z naszego województwa w dniach 28-30.12.2012 r. tez w naszym Gimnazjum nr 2.


Natomiast już w Nowym Roku 12 stycznia na hali widowiskowo-sportowej MOSiR odbędą się:


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW I KADETÓW W ZAPASACH STYL WOLNY
RZUT SZKLONY W ZAPASACH MŁODZIKÓW I MODZICZEK W STLU WOLNYM

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH

Jarosław Rusiecki
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Zapasy w gimnazjum - ostatnie wydarzenia"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze