Wolontariusze z „Barki” w Domu Pomocy Społecznej w Kętrzynie

11.06.2012, 08:26, Gimnazjum nr 2

Pośród wielu dróg rodzina jest drogą pierwszą i z wielu względów najważniejszą. Jest drogą powszechną, pozostając za każdym razem drogą szczególną, jedyną i niepowtarzalną, tak jak niepowtarzalny jest każdy człowiek. Rodzina jest tą drogą, od której nie może on się odłączyć. Wszak normalnie każdy z nas w rodzinie przychodzi na świat, można więc powiedzieć, że rodzinie zawdzięcza sam fakt bycia człowiekiem.

Jan Paweł II „List do rodzin”
                             

Foto 


            W minioną sobotę Dni Rodziny w Domu Pomocy Społecznej odbyły się pod hasłem „Rodzina jest najważniejsza” . Uroczyste obchody rozpoczęły się Mszą Świętą. Po mszy i uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor nastąpił blok artystyczny, w którym między innymi wystąpili nasi wolontariusze: montaż słowny (Izabela Biedrzycka z kl. IID, Martyna Kempczyńska z kl.IID, Katarzyna Stachowska z kl. IID), wzruszający wokal Ada Łydzińska z kl. IIIB, oraz gra na fletach Karolina Nawrocka z kl. IIIA- flet sopranowy , Marta Sobczyk z kl. IA – flet altowy, Sebastian Kowalewski z kl. IC- flet basowy.

            Występ naszych wolontariuszy wywarł duże wrażenie na mieszkańcach Domu, ich bliskich i został nagrodzony gromkimi brawami.

 

Marta Martynajtis
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Wolontariusze z „Barki” w Domu Pomocy Społecznej w Kętrzynie"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze