22.02.2013, 13:10, Gimnazjum nr 2

Święto Walentykowe zapuściło mocno korzenie w naszej polskiej rzeczywistości. Często nie jest wyraźnym wyznaniem dozgonnej miłości, ale okazaniem sobie sympatii, życzliwości, przyjacielstwa.

W dniach od 6 do 14 lutego trwał konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową.

Foto,,,

Do biblioteki przyniesiono 77 prac, komicja w składzie: p. Katarzyna Bronakowska i p. Elżbieta Kimbar wybrały 7 najlepszych. Pod uwagę brano pomysł, estetykę, kompozycję oraz tekst.

I miejsce – Izabela Nowicka IIIc
II miejsce – Anna Polito IIIc
III miejsce – Adrianna Góra IIIb
IV miejsce – Krystian Witaszek IIIc

Wyróżnienia otrzymali:

Agnieszka Kosiorek IIIc
Nikola Szarejko IIa
Mariusz Niepokojczycki IIIc
Magdalena Borkowska IIIc

Za wykonanie szczególnie estetycznych „Walentynek” p. Elżbieta Kimbar osobiście nagrodziła 4 uczennice: Annę Świdwę IIIc, Kamilę Filipowicz IIc, Karolinę Żejmo IIIa oraz Martę Soboczyk IIa.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 14 lutego w bibliotece. Pracę uczniów wyeksponowano na wystawie w bibliotece, a najlepsze umieszczono w gablocie na szkolnym korytarzu.

Hubert Włoch III b

Dyskusja: "Walentynki"