V Memoriał Marty Komor Kętrzyn

21.11.2012, 15:32, Gimnazjum nr 2

 

 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1. Organizatorzy:

    UKS Olimp Kętrzyn Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie, MOSIR w Kętrzynie, Urząd Miasta w Kętrzynie.
 

2. Termin i miejsce:
    Kętrzyn 25.11.2012 godz.10.00, Hala MOSiR w Kętrzynie ul. Kazimierza Wielkiego 12.
3. Kategorie:
Turniej zostanie rozegrany w następujących kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców:
- do klasy 4 szkoły podstawowej
- szkoła podstawowa klasy 5-6
- gimnazjum
- szkoły średnie
- 50+
- open
4. System rozgrywek: uzależniony od ilości startujących.
5. Wpisowe: kategorie szkolne : 5 zł., 50+: 10 zł, open ; 10 zł.
6. Zapisy: godz. 9.30-9.45 oraz do 15 min przed każdą kategorią.
7. Rozpoczęcie gier:
- szkoły podstawowe godz.10.00
- gimnazjum godz.11.00
- szkoły średnie godz.12.00
- 50+ godz. 13.00
- open godz.14.00
8. Nagrody:
-za zajęcie miejsc 1-3 w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodnicy otrzymają medale ,dyplomy .
9. Kontakt:
Krzysztof Targoński tel.kom.667630937
Jarosław Wikira tel.kom.603538629

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

Wyniki

       V Memoriału Marty Komor


           Kętrzyn 25.11.2012

 

- Kategoria dziewcząt Szkoła Podstawowa kl.1-4


1 Żukowska Aniela - Kętrzyn
2 Sychłowyj Dominika - Kętrzyn
3 Archacka Julia - Kętrzyn

 

- Kategoria chłopców Szkoła Podstawowa kl.1-4


1 Kucharski Arkadiusz - Pisanica
2 Klimczewski Jakub - Olsztyn
3 Wożniak Szymon - Olsztyn

 

- Kategoria dziewcząt Szkoła Podstawowa kl.5-6


1 Cieśniewska Julia – Mrągowo
2 Kulinek Aicja - Węgorzewo
3 Kulesza Aleksandra - Ełk

 

- Kategoria chłopcy Szkoła Podstawowa kl.5-6


1 Kucharski Arkadiusz - Pisanica
2 Prostko Tomasz – Ełk
3 Wożniak Szymon – Olsztyn

 

- Kategoria dziewczęta Gimnazjum


1 Bibik Julia – Lidzbark Warmiński
2 Cieśniewska Julia – Mrągowo
3 Skillandat Kinga - Mrągowo

 

- Kategoria chłopców Szkoła Gimnazjum


1 Wasilewski Tomasz – Węgorzewo
2 Ciunajtis Jakub - Orneta
3 Kokocha Damian – Węgorzewo

 

- Kategoria dziewcząt Szkoły Ponadgimnazjalne


1 Trochim Aleksandra - Giżycko
2 Lewko Joanna - Budry
3 Bibik Julia - Lidzbark Warmiński


- Kategoria chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne


1 Ferenc Piotr – Kętrzyn
2 Wójtowicz Tomasz - Węgorzewo
3 Bobrowski Piotr – Kętrzyn

 

Kategoria +50


1 Bartyca Dariusz – Olsztyn
2 Złakowski Wiesław – Olsztyn
3 Malinowski Stanisław- Ełk

 

- Kategoria OPEN


1 Ferenc Piotr – Kętrzyn
2 Bossowski Artur - Olsztyn
3 Jarosław Wikira – Kętrzyn

 

 Wystartowało 109 zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie za rok.


 Szczególne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu V Memoriału Marty Komor składamy rodzicom dzieci UKS Olimp Kętrzyn oraz Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacja w Kętrzynie.

 


                                             

 

                 

  

 
« Wstecz


Dyskusja: "V Memoriał Marty Komor Kętrzyn "
Data: Nazwa: Komentarz:
29.11.2012, 16:32 cieniutko
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze