TURNIEJ KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN 24.01.2015R.- KĘTRZYN

25.01.2015, 19:55, Gimnazjum nr 2

     DNIA 24.01.2015R. W HALI MISTRZÓW W KĘTRZYNIE ODBYŁ SIĘ TURNIEJ KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN W KATEGORII OPEN. W TURNIEJU WZIĘŁY UDZIAŁ 3 ZESPOŁY: UKS „OLIMP” PRZY GIMNAZJUM NR 2 KĘTRZYN, OLD BOY PISZ ORAZ „NIEDŹWIEDZIE” KĘTRZYN (PIERWOTNIE W TURNIEJU MIAŁY WZIĄĆ UDZIAŁ TAKŻE ZESPOŁY Z OLSZTYNA I WĘGORZEWA ALE W OSTSTNIEJ CHWILI WYCOFALI SIĘ Z RYWALIZACJI. ROZEGRANO 3 SPOTKANIA SYSTEMEM „KAŻDY Z KAŻDYM” I O KOLEJNOŚCI MIEJSC ZADECYDOWAŁY „MAŁE PUNKTY”, PONIEWAŻ KAŻDY Z ZESPOŁÓW JEDNO SPOTKANIE WYGRAŁ I JEDNO PRZEGRAŁ. RYWALIZACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ I SYMPATYCZNEJ ATMOSFERZE ,A DLA NAJMŁODSZEGO SKŁADU ,JAKIM BYŁ UKS „OLIMP” KĘTRZYN BYŁA TO NIEZŁA LEKCJA KOSZYKÓWKI. WRĘCZONO PAMIĄTKOWE MEDALE ORAZ STATUETKI DLA WYRÓŻNIONYCH ZAWODNIKÓW.SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA POMOC ORGANIZATOR SKŁADA PANU JAROSŁAWOWI OLEJNIK Z KĘTRZYNA ORAZ IGOROWI MILUN Z MRĄGOWA.

 


ZESPOŁY:


• UKS „OLIMP” KĘTRZYN
• OLD BOY PISZ
• „NIEDŹWIEDZIE” KĘTRZYN


WYNIKI:


UKS „OLIMP” KĘTRZYN – „NIEDŹWIEDZIE” KĘTRZYN 70 : 60
UKS „OLIMP” KĘTRZYN - OLD BOY PISZ 66 : 81
„NIEDŹWIEDZIE” KĘTRZYN - OLD BOY PISZ 63 : 52


 WYNIK KOŃCOWY:


 I MIEJSCE – OLD BOY PISZ
II MIEJSCE – „NIEDŹWIEDZIE” KĘTRZYN
III MIEJSCE - UKS „OLIMP” KĘTRZYN


WYRÓŻNIENI ZAWODNICY:


NAJSKUTECZNIEJSZY ZAWODNIK – JAROSŁAW OLEJNIK („NIEDŹWIEDZIE KĘTRZYN”)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – ŚWIĘCONEK KAROL (OLD BOY PISZ”)
NAJLEPSZY OBROŃCA – CIEŚLAK MAKSYMILIAN (UKA”OLIMP”KETRZYN)
MVP TURNIEJU – PIECHLIK PIOTR (OLD BOY PISZ”)

 


SKŁAD REPREZENTACJI UKS „OLIMP” KĘTRZYN:


1.JUCHNIEWICZ PAWEŁ
2.KUŹMA ADAM
3.DEJNAROWICZ MICHAŁ
4.MARTYNAJTIS BARTOSZ
5.CIEŚLAK MAKSYMILIAN
6.GŁOWACKI MATEUSZ
7.SIWEK ARKADIUSZ
8.MACZAN MICHAŁ
9.STERNIK PIOTR
10.BURACZEWSKI TOMASZ

 

TRENER : JOANNA POTRAFFKE
 

 
« Wstecz