Seminarium Naukowe

09.04.2011, 15:38, Gimnazjum nr 2

W dniach 14-15 maja 2010r. w Augustowskim Centrum Edukacji odbyło się Seminarium Naukowe, które było zorganizowane w celu wsparcia nauczycieli w pracy z uczniem zdolnym i słabym oraz mającym wspomóc nauczycieli w rozwijaniu zainteresowań matematyczno – przyrodniczych uczniów. 
 


 

W seminarium uczestniczyło 60 nauczycieli z 30 gimnazjów z województw: podlaskiego, warmińsko – mazurskiego, mazowieckiego i lubelskiego ( po 2 z każdej szkoły biorącej udział w projekcie Mały Archimedes). Nauczyciele zostali podzieleni na 2 grupy, które każdego dnia uczestniczyły w dwóch warsztatach tematycznych:
1. Praca z uczniem zdolnym na poziomie gimnazjalnym
2. Aktywne metody pracy jako jedna z form wspierania rozwoju ucznia
3. Motywowanie uczniów do nauki w gimnazjum ze szczególnym uwzględnieniem
przedmiotów matematyczno – przyrodniczych
4. Metoda projektów i jej wpływ na funkcje poznawcze uczniów gimnazjum.
Naszą szkołę na Seminarium Naukowym reprezentowali p. Agnieszka Przybylińska i p. Mariusz Szepiłło.
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Seminarium Naukowe"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze