PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

16.04.2012, 12:52, Gimnazjum nr 2

Dnia 21 III w naszej szkole świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny. Ku naszemu zadowoleniu w tym dniu nie było lekcji. Uczniowie zebrali się w auli, by wspólnie obejrzeć francuski film pt. „Nauczyciel muzyki”. Po projekcji cała sala wypełniła się brawami. Film okazał się strzałem w dziesiątkę.

Foto

Do świętowania trzeba było się przygotować. Każda z klas miała zaprezentować Panią Wiosnę. Pomysłów na strój było wiele. Jedna z postaci przyprowadziła ze sobą nawet dwa jelonki. Suknie mieniły się różnym ozdobami. Kreacje zostały wykonane przez uczniów z poszczególnych klas. W jury, rozstrzygającym konkurs na najpiękniejszą Panią Wiosnę, zasiadły: p. Katarzyna Bronakowska, p. Sylwia Oleksiak i p. Walentyna Zhovkovska. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców:

I miejsce zajęła klasa III a
II miejsce zajęła klasa II b
III miejsce zajęła klasa I c

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim klasom, które brały udział w konkursie.

Karolina Nawrocka IIIa

Dyskusja: "PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY"