Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych...w zapasach styl wolny

09.05.2017, 12:12, Gimnazjum nr 2

    W dniach 02-04.05.2017r w województwie Lubuskim w Drzonkowie koło Zielonej Góry odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych...w zapasach styl wolny. Nasz klub reprezentowało czterech zawodników (Woźniak Mateusz, Biedrzycki Jakub, Furlepa Jakub, Mucha Paweł).

 


     Olimpiada to najważniejszy turniej dla kadetów, żeby na nim wystąpić trzeba walczyć na Pucharach Polski i zdobywać punkty...dostaje się 16 najlepszych zawodników z Polski w każdej kategorii. Mateusz Woźniak po bardzo trudnych i ciężkich trzech walkach i wolnym losie dostał się do finału...tu uległ zawodnikowi z Zamościa...ale wszyscy trenerzy mówili, że walka była łądna i Mateusz nie odpuszczał, przegrał...

 

 


Jestem bardzo dumny ze wszystkich zawodników mojego klubu.

 


Mateusz Woźniak kat. 100 kg. Zajął II miejsce, Biedrzycki Jakub VIII miejsce.

 

Jarosław Rusiecki
 

 
« Wstecz