Niezapomniana podróż...

25.04.2016, 12:07, Gimnazjum nr 2

      Dnia 30.03.2016r uczniowie z naszego gimnazjum oraz młodzież z zaprzyjaźnionych szkół wyjechali w długą podróż do Londynu.
Wszyscy wycieczkowicze w wspaniałych nastrojach zebrali się pod naszą szkołą wcześnie rano o 6:30. Po sprawdzeniu autobusu, z uśmiechem na twarzy pożegnaliśmy naszych bliskich i odjechaliśmy. Humory dopisywały nam całą drogę . W czasie kiedy zapoznawaliśmy się z innymi uczniami, wsiadł do nas przewodnik, który przywitał nas serdecznie i na wejściu rozdał nam zeszyty warsztatowe. Wypełnialiśmy je na bieżąco podczas zwiedzania Londynu. Podróż minęła niezwykle szybko i przyjemnie. Następnego dnia rano dotarliśmy już do Wielkiej Brytanii. Londyn przywitał nas piękną, słoneczną pogodą. Po całym dniu zwiedzania parku królewskiego w Greenwich, Tower of London, Tower Bridge, The City, Tate Modern Gallery, St. Paul’sCathedral, z lekkim opóźnieniem dotarliśmy w umówione miejsce, z którego odebrały nas angielskie rodziny.
Kolejne dni były równie atrakcyjne, wiele emocji dostarczyły muzea: Historii Naturalnej, Nauki i Techniki, Galeria Narodowa. Odwiedziliśmy Statford – miejsce urodzin Szekspira, trafiliśmy do Oxfordu.

 

Fotogaleria...


     W ostatnim dniu wycieczki z samego rana pożegnaliśmy się z rodzinami u których nocowaliśmy. Wyruszyliśmy w ostatnią podróż do Londynu. Przeżyliśmy coś niesamowitego - lot w kapsule London Eye. Panorama miasta przy cudownej pogodzie wywarła na wszystkich ogromne wrażenie. Nadszedł czas na powrót. Droga do Polski minęła niebywale szybko. W autokarze wszyscy dostali certyfikaty za udział w wycieczce i za zrealizowane warsztaty językowe. Opiekunom, przewodnikowi i kierowcom podziękowaliśmy gromkimi brawami. W Kętrzynie byliśmy około godziny 23:00. Z tęsknotą czekali na nas rodzice, którzy uściskali nas od razu po wyjściu z autokaru.
Ta podróż była niezapomniana. Wspaniałe miejsca, wspaniali ludzie, wspaniałe przeżycia ... czego chcieć więcej?:)

 

Kamila Pietuszyńska
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Niezapomniana podróż..."
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze