LIP DUB KĘTRZYN Obama w Gimnazjum nr 2

26.06.2013, 20:00, Gimnazjum nr 2

 

 

      LIP DUB jest to rodzaj wideoklipu, w którym występujące osoby poruszają ustami do puszczanej w tle piosenki. Jest to także popularna forma nietypowej prezentacji szkoły. W przygotowaniu LIP DUBA w naszym gimnazjum zaangażowały się wszystkie klasy III z pomocą Pani Katarzyny Bronakowskiej, Pana Jerzego Pruszyńskiego oraz naszych wychowawczyń i rodziców. Mimo, że nagranie zostało zrealizowane jednego dnia, to prace nad scenariuszem trwały już od kilkunastu dni. Dzięki uprzejmości i pomocy wielu osób udało nam się stworzyć nasz własny filmik.

Na długo będziemy pamiętać emocje jakie towarzyszyły nam podczas przygotowań smiley


Aleksandra Kwoczko III B
 


 
« Wstecz


Dyskusja: "LIP DUB KĘTRZYN Obama w Gimnazjum nr 2"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze