Konkurs Mam Talent

28.06.2013, 12:32, Gimnazjum nr 2

 

      Od dawna uczniowie naszej szkoły czekali na dzień, w trakcie którego mogliby zaprezentować swoje talenty. Oczekiwany konkurs odbył się 25 czerwca 2013r.Uczniowie zaprezentowali piosenki, pokazy taneczne, kabarety. Komisja bacznie obserwowała prezentacje uczniów, nagradzając najlepsze nagrodami słodkimi ufundowanymi przez Samorząd Uczniowski oraz pieniężnymi ufundowanymi przez Radę Rodziców. W tym roku I miejsce zdobyli uczniowie klasy IIIc ,którzy zaprezentowali piosenkę i kabaret , drugie- klasa IIIb , trzecie miejsce –klasa IIIa. Konkurs co roku pokazuje, że mamy w naszej szkole wiele ukrytych talentów. Pomiędzy prezentacjami talentów uczniów Samorząd przygotował wiele ciekawych konkurencji o tematyce segregowania odpadów. Chętni gimnazjaliści wzięli udział w biegu w workach, z fantami którymi były plastikowe butelki, gazety, surowe ziemniaki, słoiki itp, które należało posegregować tematycznie. Można było zaobserwować, że uczniowie mają wysoki poziom wiedzy wyniesiony z lekcji tematycznych dotyczących segregowania .Kolejne konkursy dotyczyły dopasowywania znaków graficznych znajdujących się na opakowaniach do ich znaczeń oraz gra planszowa z wiedzy ekologicznej. Zaprezentowano film dotyczący odpowiedniego segregowania odpadów w naszym mieście Kętrzyn. Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursu na najciekawszy plakat o segregowaniu. I miejsce zdobyła Marta Sobczyk z klasy II a, II miejsce-Piotr Domurad z klasy II a oraz III miejsce Dawid Werkowski z tej samej klasy oraz plakat klasowy przygotowany wspólnie przez uczniów klasy Ic. Ta klasa zebrała największą ilość korków plastikowych ok 7500 szt. Wszystkim osobom gratulujemy !!! Dziękujemy za wspaniałą zabawę! Pamiętajcie :”Nie potrzeba talentu , by mądrze segregować odpady”.

 

 

Foto...

Agnieszka Czeszun


 
« Wstecz


Dyskusja: "Konkurs Mam Talent"
Data: Nazwa: Komentarz:
04.08.2013, 21:45 Wszystko pięknie Tak
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze