Konkurs literacki „Legendy o Kętrzynie”

24.02.2017, 10:22, Gimnazjum nr 2

    W 2017 roku przypada 660 rocznica nadania Kętrzynowi praw miejskich. Aby uczcić to historyczne wydarzenie towarzystwo Miłośników Kętrzyna i Szkoła Podstawowa nr 1 zorganizowali konkurs literacki „Legendy o Kętrzynie”.
W wyniku kolejnych etapów 12 uczniów naszej szkoły znalazło się w finale konkursu.
23 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się finał konkursu. Przyznano nagrody i wyróżnienia.

 


 


Nagrody otrzymali:


I miejsce: Jakub Kocięcki kl. Ia
II miejsce: Weronika Ławrynowicz kl.Ib
III miejsce: Nikola Jakubiec kl. Ic

 

 

Wyróżnienia:

 

Emilia Jankowska kl. IIa
Kinga Janisiewicz kl. IIa
Kacper Okuszko kl. IIa
Hubert Kotyński kl. Ib


     Pozostali uczniowie, którzy znaleźli się w finale to: Mateusz Bućko kl. IIa, Alicja Dyszkiewicz kl. Ia, Patryk Grab kl. Ia, Bartosz Jędruszczak kl. IIa i Ania Wyszkowska kl Ia. Wszyscy uczniowie dostali nagrody książkowe i dyplomy, a uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni dodatkowo bon do księgarni.
Miłym zakończeniem imprezy był słodki poczęstunek.

 

Elżbieta Kimbar

 
« Wstecz