Kolejny z „pozytywnie zakręconych”

04.03.2013, 18:22, Gimnazjum nr 2

                   Zima to na pewno ulubiona pora roku ludzi lubiących wyzwania. Tak niewątpliwie myślą nasze kętrzyńskie morsy. Jednym z nich jest Paweł Mazur z kl. III a.

 


      Paweł kąpie się w otwartych akwenach wtedy, kiedy my ciepło otulamy się szalami i nosimy grube kurtki. W dniach 8 - 10 lutego w Mielnie odbył się X Międzynarodowy Zlot Morsów. 1723 osoby weszły do BAŁTYKU, kiedy temperatura powietrza wynosiła 0stopni, a wody minus 2 stopnie.

      Do Mielna zjechało 80 morsowych klubów, w tym Mazurski Klub Kętrzyńskie Morsy. Wspólną kąpiel z rekordową ilością osób poprzedziła wielka parada morsów. W zlocie wzięli udział zwolennicy zimowych kąpieli ze 151 miejscowości z Polski i Europy, m.in. Danii, Niemiec, Czech, Wielkiej Brytanii, Ukrainy i Szwecji.
      Impreza była bardzo udana, a Paweł wrócił zadowolony i zahartowany!

                                                                                                                       E. Jadczak

Więcej zdjęć w galerii...
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Kolejny z „pozytywnie zakręconych”"
Data: Nazwa: Komentarz:
07.03.2013, 12:09 Prezes Klubu Prezes Klubu Morsów
08.03.2013, 22:49
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze