IX EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU ROWEREM W BEZPIECZNE WAKACJE

05.06.2012, 18:22, Gimnazjum nr 2

ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

W dniu 11. 06. 2012 r. (poniedziałek) odbędą się eliminacje szkolne podczas 3 godziny lekcyjnej - zostanie przeprowadzony test pisemny z wiedzy o ruchu drogowym. Najlepszych 10 uczniów ze szkoły zakwalifikuje się do finału miejskiego.

WYNIKI ELIMINCJI SZKOLNYCH

Uczniowie, którzy ZDOBYLI NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ PUNKTÓW będą reprezentować nasze gimnazjum w konkursie: Kulbacki Cezary - kl. IIa, Dobrosielski Sebastian - kl. Ib, Opala Maciej - kl. IIa, Turek Mateusz -kl. Ia, Długosz Konrad - kl. Ib, Srzednicki Dawid - kl. IIb, Maryńczak Adam - kl. Ia, Kępka Michał - kl. IIb, Szczepanowski Krystian - kl. IIa, Pryszczepko Bartosz - kl. IIb.

WYNIKI ELIMINACJI MIEJSKICH

Gratulujemy wygranym i nagrodzonym  yes

I m-ce - Bartek Pryszczepko - kl IIb

III m-ce - Adaś Maryńczak - kl. Ia

W dniu 15. 06. 2012 r. (piątek) na terenie miasteczka rowerowego przy Zespole Szkół Nr 1 w Kętrzynie odbędzie się finał miejski, w krórym zawodnicy będą wykazywać się przejazdem sprawnościowym rowerem oraz odpowiadać na ustne pytania dotyczące przepisów ruchu drogowego.

Uczniowie chętni do wzięcia udziału w konkursie proszę zgłosić się w dn. 6 czerwca (ŚRODA) do
p. Krzyżanowskiego lub wysłać chęć uczestnictwa na adres:

wojkrzyz@wp.pl do dn. 10 czerwca 2012 r.

PLAKAT INFORMACYJNY PRZY POKOJU NAUCZYCIELSKIM!
NAJLEPSI ZAWODNICY ZOSTANĄ NAGRODZENI DYPLOMAMI I UPOMINKAMI smiley

Wojciech Krzyżanowski

Dyskusja: "IX EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU ROWEREM W BEZPIECZNE WAKACJE"