IX EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU ROWEREM W BEZPIECZNE WAKACJE

05.06.2012, 18:22, Gimnazjum nr 2

 

 

 

ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

 

   

     W dniu 11. 06. 2012 r. (poniedziałek) odbędą się eliminacje szkolne podczas 3 godziny lekcyjnej - zostanie przeprowadzony test pisemny z wiedzy o ruchu drogowym. Najlepszych 10 uczniów ze szkoły zakwalifikuje się do finału miejskiego.

 

WYNIKI ELIMINCJI SZKOLNYCH

 

Uczniowie, którzy ZDOBYLI NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ PUNKTÓW będą reprezentować nasze gimnazjum w konkursie: Kulbacki Cezary - kl. IIa, Dobrosielski Sebastian - kl. Ib, Opala Maciej - kl. IIa, Turek Mateusz -kl. Ia, Długosz Konrad - kl. Ib, Srzednicki Dawid - kl. IIb, Maryńczak Adam - kl. Ia, Kępka Michał - kl. IIb, Szczepanowski Krystian - kl. IIa, Pryszczepko Bartosz - kl. IIb.

 

WYNIKI ELIMINACJI MIEJSKICH

 

http://ketrzyn.wm.pl/110062,Rowerem-w-Bezpieczne-Wakacje.html

 

 

Gratulujemy wygranym i nagrodzonym  yes

 

I m-ce - Bartek Pryszczepko - kl IIb

III m-ce - Adaś Maryńczak - kl. Ia


W dniu 15. 06. 2012 r. (piątek) na terenie miasteczka rowerowego przy Zespole Szkół Nr 1 w Kętrzynie odbędzie się finał miejski, w krórym zawodnicy będą wykazywać się przejazdem sprawnościowym rowerem oraz odpowiadać na ustne pytania dotyczące przepisów ruchu drogowego.

Uczniowie chętni do wzięcia udziału w konkursie proszę zgłosić się w dn. 6 czerwca (ŚRODA) do
p. Krzyżanowskiego lub wysłać chęć uczestnictwa na adres:

wojkrzyz@wp.pl do dn. 10 czerwca 2012 r.

PLAKAT INFORMACYJNY PRZY POKOJU NAUCZYCIELSKIM!
NAJLEPSI ZAWODNICY ZOSTANĄ NAGRODZENI DYPLOMAMI I UPOMINKAMI smiley


 

Wojciech Krzyżanowski
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "IX EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU ROWEREM W BEZPIECZNE WAKACJE"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze