Godzina wychowawcza kl. Ib z p. Krzysztofą Owsiewską

29.05.2017, 09:24, Gimnazjum nr 2


     

     Młodzież klasy Ib miała zaszczyt gościc na godzinie wychowawczej p.Krzysztofę Owsiewską. Celem spotkania było zwrócenie uwagi młodzieży na zmiany, które zachodzą w ich wyglądzie w związku z procesem dojrzewania. Prezentacja zatytułowana "Czysta skóra-krok po kroku" mówiła o tym skąd mogą brać się

problemy z cerą i jakie są sposoby zapobiegania oraz skutecznego radzenia sobie ze zmianami skórnymi. Uczniowie skorzystali z profesjonalnej porady dotyczącej ich wyglądu, higieny, problemów ze skórą. Uczniowie nawet na przerwie zadawali pytania pani Krzysi, która z wielkim zaangażowaniem i precyzją pomagała w szczególności dziewczętom rozwiać wszelkie wątpliwości związane z ich wyglądem. 

 

 

 

Agnieszka Czeszun


 
« Wstecz