Gimnazjaliści dla maluchów

05.06.2017, 20:34, Gimnazjum nr 2

             W niedzielę 4 czerwca po raz kolejny odbył się festyn sportowy dla najmłodszych. I oczywiście po raz kolejny nie zabrakło wolontariuszy ze szkolnego koła wolontariatu „BARKA”. W organizacji zabaw i wyścigów pani Ani i panu Michałowi, trenerom z Hali Mistrzów pomagali : Ala, Klaudia, Patryk B. , Patryk G. , Kacper i Mateusz z klasy 1a SG oraz Martyna O, Martyna R. i Michalina z klasy 2a SG. 

 


              Przez blisko dwie godziny prawie 30 przedszkolaków i uczniów młodszych klas podstawówek bawiło się i rywalizowało między sobą. Najbardziej i młodszym dzieciom , i naszym gimnazjalistom podobały się zabawy z kolorową chustą.


           Cieszymy się, że mogliśmy pomoc trenerom z MOSiR w organizacji tak udanej imprezy. Na pewno w nowym roku szkolnym spotkamy się jeszcze kilkakrotnie.

 

foto

E. Jadczak

 
« Wstecz