FINAŁ LIGI WOJEWÓDZKIEJ MŁODZICZEK

23.02.2015, 21:23, Gimnazjum nr 2

 


      Zawodniczki MKS MOSiR Kętrzyn zagrają w Finale II Ligi Wojewódzkiej Młodziczek. Jest to duży sukces dziewcząt grających w tej drużynie zważywszy na fakt, że sezon zaczynały od ostatniego miejsca w V lidze jako beniaminek ligi. Drużyna złożona wyłącznie z zawodniczek Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie otarła się w tym sezonie nawet o I ligę, walcząc dzielnie z drużynami, które mają o wiele większą tradycję siatkarską niż kętrzynianki. 


      Dziewczęta jednak jeszcze nie zakończyły sezonu i dzielnie trenują przygotowując się do turnieju finałowego, który odbędzie się 28 lutego w hali im. Mistrzów Świata 2014 w Piłce Siatkowej w Kętrzynie przy ul. Moniuszki 1. W turnieju kętrzynianki zmierzą się z drużynami MUKS Omega Mrągowo, LKS Wel Lidzbark, UKS Koszałek Opałek Węgorzewo. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kętrzyna, sympatyków i kibiców siatkówki do odwiedzenia naszej drużyny i głośnego kibicowania podczas finału. Dodatkowo turniej rozpocznie się o godz. 10.00 podpisaniem aktu inauguracyjnego Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Kętrzynie.

 

Agnieszka Preweda
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "FINAŁ LIGI WOJEWÓDZKIEJ MŁODZICZEK"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze