Filharmonia Narodowa

07.04.2013, 20:24, Gimnazjum nr 2

 

ŚRODA 10.04 .2013 Aula 8.00
MIASTECZKO CUD
TAM, GDZIE BRZMI MUZYKA

 

Wykonawcy:

 

Agnieszka Konarska/Martyna Ciok - wokal
Piotr Ptak - klarnet
Jacek Małachowski - akordeon

 

Słowo:


Jarosław Praszczałek
      

 

 

 

 

       


 

            Są miejsca na świecie o niepowtarzalnej aurze, głęboko zakorzenionych tradycjach, które współtworzy także muzyka. Podążymy do takich szczególnych miejsc, rozsypanych na mapie Europy i obu Ameryk. Program koncertu tworzyć będą tańce i piosenki Paryża, Moskwy, Buenos Aires, Nowego Jorku i krajów bałkańskich, anonsowane nazwiskami tak ważnych twórców, jak Gershwin, Weber, Sinatra, Brel, Piazzolla czy Bregović. Nie zabraknie także polskich piosenek artystycznych z tytułowym „Miasteczkiem cud” Jerzego Satanowskiego i Agnieszki Osieckiej. Atrakcyjny program muzyczny, bliski sercu każdego słuchacza, przedstawią znakomici instrumentaliści oraz młode, utalentowane piosenkarki. Takiego koncertu jeszcze nie było!


  W koncercie uczestniczą klasy pierwsze i drugie!

Sławomir Biegański
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Filharmonia Narodowa"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze