ELIMINACJE DO KONKURSU OŚMIU WSPANIAŁYCH

09.03.2017, 13:06, Gimnazjum nr 2

      Konkurs ogłoszony został w lutym przez Fundację „Świat na Tak”. 7 marca Lokalny Komitet Organizacyjny przeprowadził rozmowy z kandydatami, którzy swoją codzienną pracą na rzecz drugiego człowieka zasłużyli na wyróżnienie. Lokalna edycja konkursu jest objęta patronatem Burmistrza Miasta Kętrzyn. Organizatorem jest Klub Integracji Społecznej – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętrzynie.

 


      Wśród kandydatów na miano wspaniałych są cztery osoby z naszej szkoły: Emilia Jankowska kl. IIA, Natalia Ćwiklińska kl. IIB, Amelia Mikołajczyk kl. IIB, Kamila Pietuszyńska kl. IIIC.

 


 

Serdecznie kibicujemy dziewczynom, z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników, o których oczywiście poinformujemy. 

 

Marta Martynajtis

 
« Wstecz