Dzień Dziecka - Olimpiada dla przedszkolaków

06.06.2012, 20:14, Gimnazjum nr 2

     

      Dnia 06.06.2012 w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie odbyły się Zawody Przedszkolaków. W imprezie brały udział cztery przedszkola: Malinka, Krasnal, Słoneczko i Puchatek. Przedszkolaki rywalizowały w różnorodnych konkurencjach zaczynając od biegów z przeszkodami, toczeniem piłki a kończąc strzałami na bramkę. Zwyciężyło przedszkole Krasnal, następnie Malinka, Słoneczko i Puchatek. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zawodach. Podczas imprezy zostali poczęstowani marchewką, jabłuszkiem a na koniec każda drużyna otrzymała cukierki i pamiątkowy dyplom.

Foto

Anna Chomontowska

Beata Kulesza


 
« Wstecz


Dyskusja: "Dzień Dziecka - Olimpiada dla przedszkolaków"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze