„Dzięki nam świat jest lepszy”

21.06.2017, 21:17, Gimnazjum nr 2

      W dniu 21 czerwca odbył się Przegląd teatrów i filmów profilaktycznych „Dzięki nam świat jest lepszy”. Jak co roku w komisji zasiedli przedstawiciele Policji a nagrody wręczała pani Monika Danielak. Przegląd odbył się dzięki uzyskanemu wsparciu z Urzędu Miasta Kętrzyn. W kategorii teatrów I miejsce zajął spektakl „Stacja życie”, przygotowany w całości przez młodzież z zespołu teatralnego „Panika”.

 

Foto...


W kategorii filmów profilaktycznych komisja przyznała następujące miejsca:


• I miejsce - klasa 1c - Oliwia Bieniek, Wiktoria Lizurej,
• II miejsce kl. III a – Zuzanna Wtulich, Wiktoria Tonojan,
• III m-ce – kl. IIa – Emilka Jankowska, Sandra Dragun, Wiktoria Wojnicka.

 

Spotkanie przyniosło wiele niezapomnianych wrażeń. Gratulujemy!!!

 

Organizatorzy
 


 
« Wstecz