DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA i ANDRZEJKOWY TUNEL WRÓŻB

07.12.2012, 12:15, Gimnazjum nr 2

      W czwartek 29 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili tańcząc w rytm ulubionych piosenek polskich, angielskich i koreańskich. Hitem była piosenka Gangnam Style. Pomimo, że dyskoteka odbyła się w sali 54 to miejsca nie brakowało. Salę tuż przed dyskoteką przygotował samorząd uczniowski przy pomocy pani Agnieszki Czeszun i pani Sylwi Oleksiak. Za muzykę i kolorowe światełka byli odpowiedzialni nasi koledzy Michał Piątkowski i Radek Maksim. 

 

 

Foto...


      Uczniowie klasy II d zorganizowali nam w szkole andrzejkowy tunel wróżb. W piątek 30 listopada, w świetlicy szkolnej mogliśmy dowiedzieć się z wróżb co nas czeka w przyszłości. Uczniowie licznie odwiedzali nasz tunel, ponieważ byli ciekawi swojej przyszłości. U naszych koleżanek można było dostać ciastko z wróżbą. Kamil mógł nam powiedzieć czy czeka nas daleka podróż, wielkie pieniądze, czy gorąca miłość, Emilia wróżyła nam ze szpilek. I wiele innych. Było miło i sympatycznie. smiley

 

Sandra Chopiak

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA i ANDRZEJKOWY TUNEL WRÓŻB"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze