„BRĄZOWY” WŚRÓD NAJLEPSZYCH

21.09.2011, 11:27, Gimnazjum nr 2

Po wakacyjnej przerwie powróciły rozgrywki głównego krajowego cyklu dla juniorów. W trzeciej eliminacji Cleaner Junior Tour chłopcy po raz pierwszy w tym roku zagrali w 14/1, dziewczęta rywalizowały w 9-bil. Do klubu Frame w Łodzi zawitała blisko setka zawodników. Najlepsi w obu kategoriach okazali się mistrzowie. Grupę dziewcząt zdominowała mistrzyni świata - Oliwa Czupryńska (TVsports.pl Nosan Kielce), W kategorii "mężczyzn" zwyciężył mistrz Europy - Wojciech Szewczyk (Konsalnet Warszawa, kilkukrotny medalista Mistrzostw Europy). Srebro powędrowało do Sebastiana Batkowskiego (Junior Frame Łódź, kadrowicz) a brązowe medale wywalczyli: Adrian Borowiec (Hades Poznań, kadrowicz) i Kamil Suszczyński (UKS DELTA KĘTRZYN). Nasz zawodnik znalazł się w gronie najlepszych bilardzistów w Polsce. Ten turniej pokazał, że miejsce w kadrze narodowej jest bardzo blisko.


Trener sekcji bilardowej
Mirosław Kopeć

 


 
« Wstecz


Dyskusja: "„BRĄZOWY” WŚRÓD NAJLEPSZYCH"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze