Białka Tatrzańska

06.09.2012, 11:57, Gimnazjum nr 2

 

        Anna Polito, Agnieszka Kosiorek, Magdalena Borkowska, Anna Świdwa i Katarzyna Kopryk uczestniczyły latem w dwutygodniowej Zielonej Szkole w Białce Tatrzańskiej. Była to nagroda za zajęcie V miejsca w woj. warmińsko-mazurskim w konkursie pt. „Ogień w lesie a przyroda – świadomi zagrożenia – co możemy zrobić”. Uczennice są bardzo zadowolone z kolonii, codziennie doświadczały przeróżnych atrakcji. Wychowawcy zafundowali im dużo pieszych wycieczek po górach, m.in. na Kotelnicę, Litwinkę oraz Sarnią Skałę. Dziewczyny odwiedziły Zakopane, a także Bukowinę Tatrzańską. Miały też oczywiście czas na odpoczynek, niemal codziennie opalały się nad pobliską rzeką, a słońca nie brakowało. Wszystkie mile wspominają pobyt w górach i zachęcają do brania udziału w tego typu konkursach :)

 

Galeria zdjęć

Zespół projektowy: uczennice z kl. III c 


 
« Wstecz


Dyskusja: "Białka Tatrzańska"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze